Dom i Ogród

Kategoria:
Krótke Info
BIAŁO sp. z o.o.
Długi Opis Firmy

Zapraszamy do zapoznania się z świadczonymi przez nas usługami sprzątającymi we Wrocławiu:
- Pranie mebli tapicerowanych i wykładzin.
- Pierwsze / jednorazowe sprzątanie mieszkań, domów, biur.
- Regularne sprzątanie mieszkań, domów, biur.
- Mycie okien.
- Mycie lekkich zabrudzeń w piekarniku.
- Mycie wewnątrz kuchenki mikrofalowej.
- Mycie wewnątrz lodówki.
- Mycie okapu kuchennego.
- Mycie wewnątrz szafek.
- Dodatkowa łazienka.
- Sprzątanie balkonu / tarasu.

KONTAKT
Telefon +48730858170
Whatsapp +48730858170
Viber +48730858170
Email: bialoklining@gmail.com
Site: https://bialoklining.pl/
Media społecznościowe:

fb https://m.facebook.com/klining.wroclaw/
inst https://m.facebook.com/klining.wroclaw/

Telefon
Address
Rynek 6050-116 Wrocław
Kategoria:
Krótke Info
Niebanalny, niepowtarzalny, uroczy i wyjątkowy makijaż w Poznaniu.
Długi Opis Firmy

Szukasz wizażystki z Poznania? Na naszej stronie znajdziesz przestawioną oferte, a makijaż wykonany w Poznaniu będzie Ci służył przez cały czas zabawy. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo makijaż wieczorowy Poznań, makijaż ślubny Poznań, a także makijaż okolicznościowy Poznań.

Strona Firmowa
Słowa kluczowe:
Logo firmy Małgorzata Dekoracje i Automatyka z Poznania
Kategoria:
Krótke Info
Firma Małgorzata, z siedzibą w Poznaniu, świadczy usługi związane z wykonaniem i montażem dekoracji okiennych.
Długi Opis Firmy

Jeżeli poszukują Państwo pracowni w Poznaniu, która wykona na wymiar dekoracje okienne, to polecamy nasza firmę Małgorzata Dekoracje i Automatyka. Szyjemy nie tylko klasyczne firanki czy japońskie zasłony panelowe do pokoju dziennego, lecz także roletki w różnych typach i rozmiarach. W katalogu naszych produktów znajdują się także elektryczne rolety rzymskie do oraz karnisze sufitowe do zasłon elektrycznych. Gorąco zapraszamy do sprawdzeni portfolio firmy Małgorzata i kontaktu z nami, wycena usług jest u nas darmowa!

Telefon
Słowa kluczowe:
Address
Radziwoja 18
Zazieleniacze | Usługi ogrodnicze Katowce
Kategoria:
Krótke Info
Zajmujemy się profesjonalnymi usługami ogrodniczymi w Katowicach i na terenie innych miast województwa śląskiego.
Długi Opis Firmy

Nasza firma to profesjonalni specjaliści w zakresie usług ogrodniczych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem ogrodów, ich zakładaniem, a także serwisowaniem. Poza tym specjalizujemy się w zakładaniu rabat kwiatowych, trawników, a także uporządkowywaniem zieleni poprzez wycinkę drzew i krzewów.

Address
Armii Krajowej 138, 40-750 Katowice
Kategoria:
Długi Opis Firmy

Nasza firma zapewnia usługi na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie. Dbałość o szczegóły, o klienta wsłuchiwanie się w jego wytyczne oraz oczekiwania jest dla nas najważniejsze. Firma istnieje od 30 lat na rynku polskim i jest firmą pokoleniową.

Obszar działania to Śląsk, Wrocław, Kraków , ale robimy także kominki w całej Polsce oraz za granicami naszego kraju. Prowadzimy sprzedaż i produkcje schodów, parapetów, blatów kuchennych oraz grillów ogrodowych.

Wszystkie wkłady proponowanych producentów możemy zaproponować 10% taniej od cen katalogowych.

Umów się na darmowa wycenę już dziś a udzielimy 10% rabatu na wkłady grzewcze.

Strona Firmowa
Address
44-207 Rybnik, ul. Gliwicka 132
Kategoria:
Długi Opis Firmy

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu, montażu i serwisowaniu pomp ciepła, które są kluczowe dla nowoczesnych systemów centralnego ogrzewania oraz dostarczania ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia w polskich domach. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje od wiodących producentów pomp ciepła, co zapewnia naszym klientom wysoką jakość usług. Wierzymy, że pompy ciepła stanowią przyszłość w dziedzinie technologii grzewczych i chłodniczych, dlatego angażujemy się w ciągły rozwój i innowacje w tym zakresie.

Strona Firmowa
Kategoria:
Długi Opis Firmy

Firma Kowalczyk Instalacje specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji grzewczo-sanitarnych, wentylacyjnych z rekuperacją oraz klimatyzacyjnych. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji użyteczności publicznej.

W szerokim wachlarzu naszych usług znajduje się m.in. instalacja wentylacji mechanicznej i rekuperacji, montaż różnego typu systemów klimatyzacji: split, multisplit, mini VRV i VRF, a także kompleksowe instalacje grzewczo-sanitarne.

Kategoria:
Długi Opis Firmy

Odkurzacze centralne to system odkurzania, który składa się z jednostki centralnej oraz sieci rur, które są zainstalowane w ścianach, sufitach lub podłodze domu. Odkurzacze centralne dzięki swojej kilkukrotnie większej mocy od zwykłych urządzeń domowych są w stanie usunąć skuteczniej zanieczyszczenia w dodatku z każdego zakamarka w domu, co czyni je bardzo wydajnymi.

Telefon
Słowa kluczowe:
Address
ul. Blachówka 46 41-935 Bytom
Roletprof | Rolety zewnętrzne | Żaluzje fasadowe | Bramy rolowane
Kategoria:
Krótke Info
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją rolet zewnętrznych, bram rolowanych oraz żaluzji fasadowych. Świadczymy usługi w zakresie produkcji, pomiaru, montażu oraz serwisu w województwie śląskim i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć rolety adaptacyjne, podtynkowe oraz bramy garażowe rolowane. Szeroka gama kolorów oraz różnorodność systemów sterowania z pozwalają wybrać odpowiedni produkt dla domu.

Wszystkie elementy, z których składają się nasze rolety spełniają najwyższe wymagania jakości. Produkowane są przez Firmę ALUPROF – jednego z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie.

Każdy element został wyprodukowany w Polsce i poddany szczegółowej kontroli.

Zapewniamy, że dzięki temu nasi Klienci będą cieszyć się produktem najwyższej jakości.