Ogólnopolskie Centrum DDD Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Centrum DDD Sp. zo o.
Kategoria:
Krótke Info
Zajmujemy się usługami związanymi z Dezynfekcją, Dezynsekcją i Deratyzacją na terenie całego Kraju. Posiadamy również sklep z ozonatorami, opryskiwaczami, zamgławiaczami czy środkami owadobójczymi.
Długi Opis Firmy

Nasza firma specjalizuje się w szeroko rozumianej dezynsekcji, czyli najprościej rzec ujmując zwalczaniem szkodników, zarówno tych biegających, jak i latających. W okresie wiosenno-letnim szczególną wagę przywiązujemy do usług związanych z odkleszczaniem i odkomarzaniem, co oprócz komfortu naszego życia chroni także zdrowie i życie nas i naszych najbliższych.

Dezynsekcja – to usługa polegająca na pozbywaniu się wszelkiego rodzaju szkodników biegających i latających metodami zarówno chemicznymi jak i fizycznymi. Do najczęściej spotykanych szkodników zaliczamy: prusaki, karaluchy, pluskwy domowe, pchły, wszy, wszoły, rybiki cukrowe, mrówki ogrodowe, mrówki faraona, komary, pospolite muchy, meszki, muszki owocówki, ziemiórki, ćmianki, kuczmany, gzy, osy, szerszenie, pająki, kleszcze, obrzeżki, zaleszczotki, roztocza w tym świerzbowca, gryzki psotniki, rozkruszki, szubaki, mole odzieżowe, szkodniki magazynowe: mkliki i mole spożywcze, wołki zbożowe, trojszyki, drewnojady: kołatki, spuszczele, trzpienniki, itp.

Dezynfekcja – usuwanie szkodliwych patogenów: drobnoustrojów, bakterii, wirusów, grzybów, pleśni a także uciążliwych zapachów i odorów. Odkażanie powierzchni przedmiotów, urządzeń jak i całych pomieszczeń, budowli a także pojazdów. Zabiegi z zakresu dezynfekcji przeprowadza się min. po zalaniach i powodziach, po zgonie, po pomorach i chorobach, prewencyjnie by utrzymać właściwy stan sanitarny.

Strona Firmowa
Telefon
Adres firmy:
ul. Biszkoptowa 16a, Chrzanów Mały

Send Message

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *