Motoryzacja

Kategoria:
Długi Opis Firmy

Specjalizujemy się przede wszystkim w ubezpieczeniach OC i AC, jednak naszą największą pasją są ubezpieczenia GAP oraz ubezpieczenia całych flot samochodowych. Właśnie te dziedziny stanowią naszą domenę – miejsce, gdzie łączymy solidne doświadczenie z doskonałą znajomością rynku, aby dostarczać Ci najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

A-GRAND to więcej niż agencja ubezpieczeniowa – to Twój przewodnik po złożonym świecie ubezpieczeń. Wszystko, co robimy, ma na celu zapewnienie Ci spokoju ducha. Bez względu na to, czy potrzebujesz ubezpieczenia pojedynczego samochodu, czy całej floty pojazdów, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najwyższej jakości serwis i oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

Strona Firmowa
Nazwa Firmy
Kategoria:
Krótke Info
Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się autokasacją i złomowaniem aut w Radomiu, Warszawie, Łodzi, Lublinie i okolicach. Autokasacja to nasza specjalność dzięki wykwalifikowanym fachowcom zatrudnionym w naszej firmie. Zadzwoń i skorzystaj z profesjonalnych usług autozłomowania.
Długi Opis Firmy

Posiadamy odpowiednie zezwolenie w zakresie zbierania, przetwarzania, kasacji i demontażu pojazdów.

Skupujemy pojazdy z terenu województwa Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Łódzkiego, gdzie posiadamy swoje oddziały.

Zakupione samochody odbieramy bezpłatnie swoimi lawetami.

Firma Autokasacja Radom jest gwarantem, iż przeznaczony do złomowania samochód zostanie poddany utylizacji zgodnie z wymogami ochrony środowiska i obowiązującymi przepisami wydziałów komunikacji.

Strona Firmowa