KOW-MET Ogrodzenia panelowe Polska

KOW-MET Ogrodzenia panelowe Polska
Kategoria:
Krótke Info
Produkujemy panele ogrodzeniowe na nowoczesnych sterowanych numerycznie maszynach renomowanych firm. Nasze produkty zapewniają najwyższą jakości, solidności i wieloletnią pracę bez przykrych niespodzianek. Taką gwarancję dają dwa procesy – cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Dzięki tym dwóm zabiegom nasze panele ogrodzeniowe są niezniszczalne a my dajemy wieloletnią gwarancję na ich użytkowanie.

Kupując ogrodzenia panelowe jak i każdy inny rodzaj oferowanych przez nas ogrodzeń zapewniają sobie Państwo piękne i estetyczne ogrodzenie posesji, wykonane z dbałością o jakość oraz montaż wykonany przez profesjonalną ekipę montażową.
Długi Opis Firmy

naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo panele ogrodzeniowe 3d i 2d, nowoczesne i eleganckie ogrodzenia panelowe łukowe. Dla wielbicieli prostych kształtów w ofercie mamy ogrodzenia palisadowe. Osoby które kochają klasyczny wygląd zakochają się w naszych ogrodzeniach kutych , które pięknie współgrają z ogrodzeniami łupanymi.

Osoby ceniące niepowtarzalny design zainteresują ogrodzenia gabionowe dające niezwykłe możliwości aranżacji i wykonania finezyjnego ogrodzenia przy luksusowych domach i obiektach.

Nasza oferta to także, znane już wszystkim solidne i tanie ogrodzenia betonowe czy siatkowe tak często spotykane w polskim krajobrazie.

Mamy również w swoim portfolio produktowym ogrodzenia przemysłowe i tymczasowe tu ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw, firm budowlanych i instytucji.

Czym byłoby ogrodzenie bez bramy czy furtki. W tej materii posiadamy wykonywane również z dbałością o szczegóły bramy i furtki, o których również znajdziesz szczegółowe informacje na naszej stronie www.

Do ogrodzeń panelowych proponujemy bramy panelowe jednoskrzygłowe lub dwuskrzydłowe. Jeśli posiadają Państwo ogrodzenia kute i łupane proponujemy wykonane według projektu bramy kute wytwarzane na zamówienie z dbałością o wszystkie szczegóły i detale.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, podnoszonym ciągle kwalifikacjom w zakresie spawalnictwa jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane ogrodzenie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Strona Firmowa
Telefon
Adres firmy:
KOWMET ul. Kościuszki 18 96-313 Jaktorów-Kolonia

Send Message

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *