Agencji CBA dokonało zatrzymania Błażeja Spychalskiego, który pełnił funkcję rzecznika prasowego Prezydenta RP. Ta niezwykle ważna akcja służb ma związek ze śledztwem prowadzonym przez CBA, dotyczącym nieprawidłowości w Collegium Humanum. Informację tę przekazał rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych, Jacek Dobrzyński.
WĄTPLIWOŚCI W EDUKACJI
Sprawa Collegium Humanum budzi spore kontrowersje, a zatrzymanie byłego rzecznika prezydenta tylko podgrzewa atmosferę. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jakie dokładnie nieprawidłowości miały miejsce i jak wpływają one na wizerunek instytucji edukacyjnych w Polsce. Przypadek Spychalskiego przyciąga uwagę mediów i opinii publicznej, co z pewnością skomplikuje sytuację wizerunkową rządu.
CO DALEJ?
O szczegółach sprawy oraz możliwych konsekwencjach zatrzymania byłego rzecznika Prezydenta RP będziemy informować na bieżąco. W miarę jak rozwija się sytuacja, wiele osób z niecierpliwością oczekuje kolejnych komunikatów z CBA, które mogą rzucić nowe światło na tę sprawę.
Więcej informacji wkrótce.
Źródło/foto: Onet.pl