Dzisiaj jest 24 lutego 2025 r.
Chcę dodać własny artykuł
Reklama

Leszek Miller o przyszłości polityki w programie „Najważniejsze pytania”

Leszek Miller będzie gościem Piotra Witwickiego oraz Przemysława Szubartowicza w nowym odcinku programu „Najważniejsze pytania”. Transmisję programu będzie można śledzić na polsatnews.pl, w Interii oraz na Polsat News od godziny 18:00.

NOWY FORMAT TELEWIZYJNY

„Najważniejsze pytania” to świeży format na antenie Polsat News, który przyciąga uwagę poprzez swoją unikalną formułę. Każdy odcinek stanowi przestrzeń do swobodnej rozmowy, bez presji czasu oraz prowokacyjnych nagłówków. Twórcy programu kładą nacisk na autentyczność, rzetelność i wymianę myśli, której brakuje w tradycyjnych mediach oraz w social mediach.

ROZMOWA BEZ POŚPIECHU

Program unika powierzchownych dyskusji, stawiając na głębokie rozmowy z zapraszanymi gośćmi. W dobie cyfrowej rewolucji to właśnie internet wyznacza nowe standardy dla telewizji, a „Najważniejsze pytania” czerpią inspiracje z popularnych formatów podcastowych, wprowadzając ich kameralną atmosferę do studia telewizyjnego.

Wcześniejsze odcinki programu, w których gośćmi byli Radosław Sikorski i Leszek Balcerowicz, można znaleźć na stronie internetowej.

WIDEO: Ostatnie komentarze wpływowych polityków dotyczące aktualnych wydarzeń są niezwykle istotne, zwłaszcza w kontekście współczesnych konfliktów.

Źródło/foto: Polsat News

Polsat News
O autorze:

Remigiusz Buczek

Piszę tu i tam, a bardziej tu. Zainteresowania to sport, polityka, nowe technologie.
Już dziś dołącz do naszej społeczności i polub naszą stroną na Facebooku!
Polub na
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również:

Artykuły minuta po minucie