Dzisiaj jest 22 lutego 2025 r.
Chcę dodać własny artykuł
Reklama

Bójka w centrum Warszawy kończy się tragedią – 31-letni Gruzin tragicznie ginie

W tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce w Warszawie, 31-letni obywatel Gruzji zmarł w szpitalu po odniesieniu obrażeń w wyniku bójki przed restauracją na Placu Konstytucji. W bójce uczestniczyło osiem osób, w tym trzy inne osoby z Gruzji, które również ucierpiały.

Incydent w Centrum Warszawy

Do bójki doszło w nocy z piątku na sobotę, tuż przed północą. Z relacji świadków wynika, że sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli, co doprowadziło do poważnych obrażeń jednego z uczestników. 31-latek został przetransportowany do szpitala z raną klatki piersiowej, jednak mimo intensywnej pomocy medycznej, nie udało się go uratować.

Dochody w toku

Policja, w związku z tym incydentem, zatrzymała trzech Gruzinów, którzy mogą być związani z bójką. Sprawa jest na etapie rozwoju, a śledczy przesłuchują świadków oraz zbierają dowody, aby ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Kluczowe pytanie pozostaje: co mogło doprowadzić do tak dramatycznego wybuchu przemocy w samym sercu stolicy?

O dalszych ustaleniach będziemy informować na bieżąco. Czekamy na rozwój sytuacji, mając nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Źródło/foto: Polsat News

Emptywords/Wikimedia Commons
O autorze:

Remigiusz Buczek

Piszę tu i tam, a bardziej tu. Zainteresowania to sport, polityka, nowe technologie.
Już dziś dołącz do naszej społeczności i polub naszą stroną na Facebooku!
Polub na
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również:

Artykuły minuta po minucie