Dzisiaj jest 17 czerwca 2025 r.
Chcę dodać własny artykuł
Reklama

Ante Simundza blisko porozumienia ze Śląskiem Wrocław

  • Ante Simundza prowadzi negocjacje z Śląskiem Wrocław w sprawie swojej przyszłości.
  • Trener jest gotów obniżyć swoje wymagania finansowe, aby pozostać w klubie.
  • Decyzja o przyszłości Simundzy ma zostać ogłoszona po meczu z Jagiellonią Białystok.
  • Konferencja prasowa odbyła się przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, w której Śląsk zmierzy się z Puszczą.
  • Śląsk Wrocław stara się zatrzymać trenera mimo spadku do 1. ligi.

Ante Simundza, trener Śląska Wrocław, znajduje się na etapie intensywnych negocjacji z władzami klubu w sprawie kontynuacji swojej pracy, mimo że drużyna spadła do 1. ligi. Na czwartkowej konferencji prasowej, która miała miejsce przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, Simundza podkreślił, że jest gotów obniżyć swoje wymagania finansowe, co może przyspieszyć proces porozumienia. Ostateczna decyzja dotycząca jego przyszłości w klubie ma zostać ogłoszona po meczu z Jagiellonią Białystok, jednak do tej pory nie zapadły konkretne ustalenia.

Trener zaznaczył, że jego chęć do dalszej pracy w Śląsku Wrocław pozostaje silna, co stawia go w korzystnej pozycji w kontekście negocjacji z zarządem. W oczekiwaniu na rozwój sytuacji, kibice oraz działacze klubu z niecierpliwością śledzą wydarzenia, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości drużyny.

Negocjacje z klubem

Ante Simundza prowadzi rozmowy z władzami Śląska Wrocław w sprawie swojej przyszłości, mimo spadku do 1. ligi. Jak podaje portal sportowefakty.wp.pl, Simundza stwierdził, że są blisko porozumienia, ale wciąż negocjują z klubem. Trener zaznaczył, że jest zdecydowany kontynuować pracę w Śląsku, nawet obniżając swoje wymagania finansowe, co potwierdza serwis transfery.info. Takie podejście może być kluczowe w kontekście utrzymania stabilności w zespole, który przechodzi przez trudny okres.

Konferencja prasowa i przyszłość klubu

Konferencja prasowa odbyła się przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, w której Śląsk zmierzy się z Puszczą w Niepołomicach, co podkreśla portal slasknet.com. Ante Simundza wspomniał, że decyzję podejmie następnego dnia po meczu z Jagiellonią Białystok, jednak do tej pory nie otrzymano konkretnej odpowiedzi na temat jego przyszłości w klubie, jak informuje sportowefakty.wp.pl. Według serwisu kanal sportowy, Ante Simundza przystał na pewne ustępstwa i w najbliższych dniach ma dojść do rozmów z władzami klubu. To może wskazywać na otwartość trenera na różne opcje, co może przynieść korzyści zarówno jemu, jak i drużynie.

Zainteresowanie pozostaniem w klubie

Ante Simundza jest realnie zainteresowany pozostaniem w Śląsku Wrocław, co podkreśla portal eska.pl. Jak informuje gazetawroclawska.pl, trener jest gotów pracować w Śląsku po spadku do 1. ligi, obniżając swoje warunki finansowe. Śląsk Wrocław cały czas walczy o zatrzymanie trenera Ante Simundzy mimo spadku do 1. ligi, co potwierdza gol24.pl. Dalsza współpraca z Simundzą mogłaby przynieść korzyści w postaci stabilizacji i kontynuacji rozwoju drużyny w nowym środowisku ligowym.

Przyszłość Ante Simundzy w Śląsku Wrocław wciąż jest niepewna, jednak jego determinacja i chęć do rozmów mogą otworzyć drogę do korzystnego rozwiązania. Kibice z niecierpliwością czekają na oficjalne ogłoszenie, które może znacząco wpłynąć na dalsze losy klubu.

O autorze:

Remigiusz Buczek

Piszę tu i tam, a bardziej tu. Zainteresowania to sport, polityka, nowe technologie.
Już dziś dołącz do naszej społeczności i polub naszą stroną na Facebooku!
Polub na
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również:

Artykuły minuta po minucie