Marianna Schreiber zakończyła małżeństwo z Łukaszem Schreiberem, byłym ministrem w rządzie PiS. W trakcie swojego życia w związku z politykiem miała okazję poznać wiele osób ze środowiska Prawa i Sprawiedliwości oraz stać się świadkiem licznych zakulisowych rozmów. Jak twierdzi, dysponuje „unikalną wiedzą”, która obejmuje m.in. informacje dotyczące kandydata tej partii na prezydenta.
Historia Związku
Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów rozpoczęło się w 2013 roku. Dwa lata później wzięli ślub cywilny, a w 2017 roku odbyła się ceremonia kościelna. Z tego związku pochodzi córka Patrycja, mająca aktualnie 9 lat. Obecnie para jest w separacji, a ich sprawa rozwodowa jest już w toku.
Rozwód i Oświadczenia
Łukasz Schreiber jako pierwszy ujawnił w wywiadzie prasowym w marcu br., że doszło do separacji. Marianna, w rozmowie z „Faktem”, przyznała, iż nie zna przyczyn decyzji męża. W połowie października, w trakcie sesji „Q&A” na Instagramie, odpowiedziała na pytanie jednej z fanek, potwierdzając, że rozwód jest już przesądzony. Zdecydowanie odrzuciła także możliwość unieważnienia małżeństwa kościelnego, mówiąc: „Nie! Nie będzie takich kroków! Sam rozwód i tyle…”.
Polityczne Kulisy
W czasie małżeństwa Marianna Schreiber miała sposobność zgłębić tajniki funkcjonowania Prawa i Sprawiedliwości. Już we wrześniu br. zasugerowała na swoich social mediach, kto mógłby być kandydatem partii na prezydenta, twierdząc, że „Nawrocki na 100 proc. kandydatem PiS na prezydenta”.
Według nieoficjalnych informacji, to właśnie Karol Nawrocki ma być przedstawicielem PiS w wyścigu o prezydenturę. Po tych doniesieniach Marianna zaznaczyła, że miała słuszność w swojej prognozie. Jak zapewniła, posiada „unikalną wiedzę” w sprawie politycznych roszad, a wcześniejsze spekulacje o Tarczyńskim były błędne.
Co Dalej z Kandydatem PiS na Prezydenta?
Teraz pozostaje pytanie, jak potoczą się dalsze losy Nawrockiego jako kandydata PiS na prezydenta. Czy Marianna Schreiber pójdzie za ciosem i wystąpi w kolejnej telewizyjnej produkcji? To może być dla niej szansa na zaistnienie na szerszą skalę. Czy stacja się skusi? To pytanie, które może rozbudzić ciekawość niejednego obserwatora życia politycznego i medialnego.