Dzisiaj jest 24 lutego 2025 r.
Chcę dodać własny artykuł
Reklama

„Poranny przegląd wydarzeń – 24 lutego w Onet Rano”

Już w najbliższy poniedziałek, tuż przed poranną kawą, zapraszamy na wyjątkowe wydanie „Onet Rano”. Program Marcina Zawady zyska na atrakcyjności dzięki znakomitym gościom, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami na aktualne tematy w Polsce i na świecie.

WYJĄTKOWE GŁOSY NA TWOIM EKRANIE

W studiu zasiądą: Helena Krajewska z Polskiej Akcji Humanitarnej, która opowie o pomocy humanitarnej w trudnych czasach; Bronisław Komorowski, były prezydent RP, który wniesie perspektywę polityczną; Marcin Przydacz, były wiceminister spraw zagranicznych, mogący podzielić się swoimi doświadczeniami w dyplomacji; Paweł Kukiz-Szczuciński, lekarz psychiatra i pediatra, który z pewnością zwróci uwagę na aspekty zdrowia psychicznego dzieci; Robert Michniewicz, niegdyś oficer polskiego wywiadu, który być może zdradzi kilka tajemnic z życia służb; oraz Szczepan Twardoch, znakomity pisarz, który podzieli się swoimi literackimi inspiracjami oraz refleksjami na temat współczesnej Polski.

SPĘDŹ PORANEK Z INTERESUJĄCYMI ROZMOWAMI

Nie przegapcie tej okazji! Zaczynamy o 7:55. Czeka na Was niepowtarzalna atmosfera oraz możliwość uczestniczenia w dyskusji, która z pewnością poruszy niejedną istotną kwestię. To spotkanie w „Onet Rano” będzie doskonałą szansą na zrozumienie aktualnych wyzwań, przed którymi staje nasz kraj i jego mieszkańcy. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

O autorze:

Remigiusz Buczek

Piszę tu i tam, a bardziej tu. Zainteresowania to sport, polityka, nowe technologie.
Już dziś dołącz do naszej społeczności i polub naszą stroną na Facebooku!
Polub na
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również:

Artykuły minuta po minucie