Dzisiaj jest 18 października 2024 r.
Chcę dodać własny artykuł

Suchedniowski funkcjonariusz zdobywa trzecie miejsce w maratonie

Wczoraj w Poznaniu odbył się 23. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, w ramach którego rozegrano także Jesienne Mistrzostwa Polski Policjantów na tym samym dystansie. Na podium policyjnych zmagań znalazł się mł. asp. Michał Kołomański z Suchedniowa, który zajął trzecie miejsce. W klasyfikacji open nasz funkcjonariusz uplasował się na 108. pozycji w gronie niemal 4000 uczestników.

SYMPATYCZNY SUCHEDNIOWIAK W CZOŁÓWCE

Blisko 4000 biegaczy z kilkudziesięciu krajów stawiło się na starcie 23. edycji Poznań Maratonu. Wśród nich zameldował się dzielnicowy mł. asp. Michał Kołomański, który w trudnych warunkach atmosferycznych, przy deszczu i niskiej temperaturze, osiągnął znakomity wynik — 2:55:35. Ukończenie rywalizacji na trzecim miejscu wśród policjantów to niewątpliwy sukces, a zdobycie 108. lokaty w kategorii open tylko podkreśla wysoką formę naszego stróża prawa.

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCY

Michał Kołomański, w walce z liczną konkurencją, pokonał wielu doświadczonych zawodowych biegaczy, co jeszcze bardziej podnosi wartość jego osiągnięcia. Gratulujemy naszemu mundurowemu za wytrwałość i znakomity wynik — to dowód na to, że pasja i determinacja mogą prowadzić do sukcesów, niezależnie od warunków. Oby takich chwil było więcej!